Produkty
 

Alloc Domestic - specifikace produktu

SÍLA

Síla zámku

Unikátní systém hliníkových zámků zajišťuje silný a těsný spoj jednotlivých lamel laminátové podlahy. Výhodou této konstrukce je, že nic těžkého, ani vysoký provoz nemůže spoje ohrozit.

 

---

Laminát

Povrch těchto laminátových podlah tvoří přímý laminát odolný proti opotřebení.

 

---

JEDNODUCHOST

Unikátní zámkový systém

Tyto laminátové podlahy mají patentovaný hliníkový zámkový systém, s nímž lze jednotlivé lamely spojit rychle a perfektně - dokonalý spoj je zaručen. Laminátová podlaha tak zůstane na svém místě celé roky.

 

---

Snadná údržba

Tato laminátová podlaha nevyžaduje téměř žádnou údržbu a není třeba ji ani pískovat ani lakovat nebo olejovat. K jejímu čištění vám postačí vysavač, suchý mop nebo vlhký hadr. Jako čistidlo doporučujeme Alloc Cleaner nebo podobný syntetický prostředek.

 

---

BEZPEČNOST

Záruka

Alloc nabízí na své produkty tu nejlepší záruku na trhu. Dvacetiletá garance kvality je uplatňována na podlahy použité v domácnostech a zahrnuje:

 

Záruka zahrnuje:

  • integritu spoje/dokonalost instalace
  • odolnost vůči opotřebení
  • stálobarevnost
  • odolnost proti korozi
  • odolnost proti vodě

---

Odolnost vůči vodě

Materiál, z něhož je vyrobeno jádro této laminátové podlahy, je náš jedinečný Aqua Resist HDF, který redukuje absorpci vlhkosti na absolutní minimum. K tomu navíc jsou speciálně naimpregnovány proti průniku vlhkosti i hrany lamel.

 

---

TICHOST

Alloc Silent System

Laminátové podlahy Alloc Domestic disponují unikátní podložkou absorbující zvuk - tzv. Alloc Silent System, která je připevněna na spodní část podlahy. Její předností je redukce hluku v místnosti asi o 50 % ve srovnání s podlahami, které ji nemají.

 

---

HŘEJIVOST

Alloc Heating System

Laminátové podlahy mohou být zároveň vybaveny podlahovým vytápěním Alloc Heating System, které je integrované do podložky Silent System. S tímto bude Vaše podlaha nejen tichá, ale navíc i příjemně hřejivá - nepřekonatelná kombinace.

 

---

Konstrukce laminátové podlahy:

a) speciální melaminem impregnovaná vrstva pro celkovou odolnost vůči opotřebení
b) melaminem napuštěná vrstva dekoru
c) HDF jádro; Alloc Aqua Resist
d) impregnované hrany
e) patentovaný hliníkový zámkový systém
f) stabilizující elamimen napuštěný papír
g) protihluková podložka - Alloc Silent System

---