Produkty
 

Alloc Universal - specifikace produktu

SÍLA

Vysokotlaký laminát (HPL)

Povrch všech laminátových podlah této kolekce tvoří vysokotlaký laminát (HPL), který je extrémně odolný, mnohokrát silnější než u jiných laminátových podlah.

 

---

Síla zámku

Unikátní systém hliníkových zámků zajišťuje silný a těsný spoj jednotlivých lamel laminátové podlahy. Výhodou této konstrukce je, že nic těžkého, ani vysoký provoz nemůže spoje ohrozit.

 

---

JEDNODUCHOST

Unikátní zámkový systém

Unikátní zámkový systém garantuje extrémně pevné spoje, které unesou i těžké objekty. Laminátové podlahy této řady lze i rozebrat a instalovat jinde, pevnost spoje přitom zůstane zachována.

 

---

Snadná údržba

Tato laminátová podlaha nevyžaduje téměř žádnou údržbu a není třeba ji ani pískovat ani lakovat nebo olejovat. K jejímu čištění vám postačí vysavač, suchý mop nebo vlhký hadr. Jako čistidlo doporučujeme Alloc Cleaner nebo podobný syntetický prostředek.

 

---

BEZPEČNOST

Odolnost vůči vodě

Materiál, z něhož je vyrobeno jádro této laminátové podlahy, je náš jedinečný Aqua Resist HDF, který redukuje absorpci vlhkosti na absolutní minimum. K tomu navíc jsou speciálně naimpregnovány proti průniku vlhkosti i hrany lamel.

 

---

Záruka

Alloc nabízí na své produkty tu nejlepší záruku na trhu. Doživotní garance kvality je uplatňována na podlahy použité v domácnostech a zahrnuje:

 

Záruka zahrnuje:

  • integritu spoje/dokonalost instalace
  • odolnost vůči opotřebení
  • stálobarevnost
  • odolnost proti korozi

---

TICHOST

Alloc Silent System

Laminátové podlahy Alloc Commercial disponují unikátní podložkou absorbující zvuk - tzv. Alloc Silent System, která je připevněna na spodní část podlahy. Její předností je redukce hluku v místnosti asi o 50 % ve srovnání s podlahami, které ji nemají.

 

 

Konstrukce laminátové podlahy:

a) speciální melaminem impregnovaná vrstva pro extrémní odolnost vůči opotřebení
b) melaminem napuštěná vrstva dekoru
c) 2 vrstvy sulfátového papíru
d) HDF jádro; Alloc Aqua Resist
e) patentovaný systém hliníkových zámků
f) impregnované hrany
g) stabilizující vrstva vysokotlakého laminátu (HPL)
h) podložka - Alloc Silent System

 

---